چندی پیش با خبر شدیم تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان با مشارکت ۱۵۰ نفر از نیروهای بومی شهرستان مهر کلید خورد.

طبق اظهارات روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران : مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان با اعلام این خبر  افزود : طبق برنامه ریزی و تدابیر انجام شده با مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، تعمیرات اساسی سالانه این پالایشگاه از یکشنبه نوزدهم شهریور ماه شروع و طبق برنامه زمان بندی در جهت تامین پایداری گاز مورد نیاز کشور، تا قبل از شروع فصل سرما در نیمه مهرماه به اتمام خواهد رسید .

فرشید آبدالی دهدزی افزود:خوشبختانه امسال با تدابیر اتخاذ شده و هماهنگی های به عمل آمده با کمیته اشتغال شهرستان مهر و لامرد زمینه بکارگیری تعداد بیشتری از نیروهای بومی شهرستان بیش از ۱۵۰ نفر نیروکار، با تخصص های مختلف از طرف اداره کارشهرستان مهر و لامرد معرفی و پس از مصاحبه فنی و گذراندن دوره های مقدماتی و ایمنی در کنار نیروهای متخصص این شرکت در تعمیرات اساسی پالایشگاه (اورهال) مشغول به کار شدند.

خوب سوال ما این است آیا جوانان گله داری و حتی بخش گله دارسهمی در این اشتغال فقط یکماهه داشته اند؟ و یا با تبعیض گرایی سهم جوانان گله داری را بین شهر مهر تقسیم کرده اند؟

جالب آن است که همه مدیران شهرستان از اشتغالزایی و ریشه کن شدن بیکاری در شهرستان سخن میگویند اما وقتی پای عمل در میان است حتی برای یکماه اشتغال، چشم خود را روی سهم جوانان شهر گله دار می بنندند و سهم آنها را در شهر هایی دیگر تقسیم میکنند.

حال باید دید در اشتغال یک ماهه جوانان شهر گله دار سهمی نداشته اند،آیا در استخدامی های دائم جوانان گله دار سهمی دارند؟ یا فقط نام بخشی از شهرستان مهر بودن را یدک میکشد.

سایت خبری شهر گله دار هرگونه پاسخ مسئولین در این خصوص را منعکس میکند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :